Skip to main content
O nas
Szerokie kompetencje w zakresie systemów
SCR, SNCR i DPF

Ecoexhaust to firma inżynieryjna zajmująca się systemami oczyszczania spalin. Chcemy pomóc naszym klientom spełnić najbardziej rygorystyczne normy emisji.

Nasz ecosystem

Nasze doświadczenie pozwala nam dobrać odpowiednią technologię oczyszczania spalin dla każdej dziedziny przemysłu. Odpowiedni dobór parametrów danego systemu pracy pozwala na minimalizację kosztów przy zachowaniu wysokiej efektywności oczyszczania.

Współczesny przemysł jest niezwykle zróżnicowany i wymaga zróżnicowanej oferty. Każdy z naszych projektów rozpatrujemy indywidualnie. Biorąc pod uwagę charakterystykę pracy danego silnika, rodzaj paliwa jakim jest napędzany i co najważniejsze wymagania klienta jesteśmy w stanie otrzymać satysfakcjonujące wyniki zarówno w tak prężnie rozwijających się sektorach jak kogeneracja i nawożenie szklarni CO2 jak i w branżach zapewniających energię elektryczną (agregaty awaryjne, silniki biogazowe) czy też w sektorach związanych z transportem (branża morska, żegluga śródlądowa)

Dzięki innowacyjnym narzędziom wspomagania projektowania, testom wewnętrznym i zarządzaniu firmą jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.

Nasz zespół

Tomasz Skulimowski

Tomasz Skulimowski

Dyrektor zarządzający skulimowski@ecoexhaust.eu


Kamil Lorc

Kamil Lorc

Dyrektor techniczny lorc@ecoexhaust.eu


Skontaktuj się

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania.