Skip to main content

W przemyśle i transporcie obowiązują surowe europejskie regulacje, które na pierwszym miejscu stawiają czystość powietrza.

Ograniczenie emisji szkodliwych związków ma jednak pozytywnie wpłynąć nie tylko na poprawę stanu środowiska naturalnego – mowa tu o zredukowaniu wydzielania się substancji, które mogą być przyczyną rozwoju śmiertelnych chorób. Ecoexhaust dostarcza technologie pomagające sprostać tym wyzwaniom.

Proponowane przez nas rozwiązania systemowe w obszarze oczyszczania spalin minimalizują stopień wydzielania się do atmosfery cząstek stałych, tlenków węgla i azotu oraz węglowodorów. Specjalizujemy się w systemach SCR redukujących emisję NOx do powietrza, filtrach DPF, systemach SNCR oraz systemach kombinowanych SCR & DPF. Jakie działanie mają poszczególne technologie oczyszczania spalin?

Systemy oczyszczania spalin – dla kogo?

Proponowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu obszarach. Specjalizujemy się w technologiach przeznaczonych dla branży morskiej i do żeglugi śródlądowej. Dostarczamy również rozwiązania dostosowane do działania agregatów prądotwórczych i systemów kogeneracji. Wśród naszych propozycji znaleźć można również technologie wykorzystywane w szklarniach.

Zapraszamy do współpracy firmy działające w tych obszarach. Od SCR, SNCR, rozwiązań redukujących NOx czy DPF, dobierzemy odpowiednią technologię oczyszczania dla Twojej firmy.

Skontaktuj się

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania.